Yhteystiedot

Osoite Plektra.com

Hiekkakuja 2 A 6
33230 Tampere

Puhelin 040 653 2112
Sähköposti plektra@plektra.com

Verotunniste
ALV-tunnus: FI25229119
 

______________________________________________________________________________________

Tervetuloa Plektra.com -kauppaan!

Meiltä löydät tunnetusti ison määrän plektroja monissa eri muodoissa, erikoisia malleja, keksintöjä ja tietysti customoituja soittolehtisiä. Tavoitteemme on että löydät "sen" oman plekusi. 
 
Mikäli plektrojen teettäminen omalla kuvalla/logolla/tekstillä kiinnostaa, laita viestiä osoitteella plektra@plektra.com !!
Facebook toimii uutispalstanamme sekä sieltä löydät mm. myös paljon kuvia customoiduista plektroistamme! Plektra.com Facebookissa
 
Tuotevalikoimastamme löytyy monien eri valmistajien plektroja, perus "celluista" erikoisempiin Timber Toneseihin ja V-Pickseihin. 
 
Teemme myös plektroja asiakkaittemme toiveiden mukaan! Materiaali, väri, muoto ja kuvat ovat päätettävissäsi.
Customoitu plektra on tyylikäs käyntikortti sekä soittajalle itselleen että koko bändille tai yritykselle. Logolla ja signeerauksella varustetusta plektrasta tulee henkilökohtainen työkalu.
 
 
Mm. heillä on Plektra.comin custom-plektrat:
 
Bändit/Artistit:
 
Sonata Arctica - http://www.sonataarctica.info/
Mr. Fastfinger - http://www.mrfastfinger.net/
Uniklubi - http://www.uniklubi.net/
Lovex - http://www.lovex.fi/
Pelle Miljoona - http://www.pellemiljoona.net/
Jani Wickholm - http://www.janiwickholm.fi/
Tumppi Varonen & Problems? - http://www.tumppivaronen.net/
Agents - http://www.agents.fi/
Negative - http://www.negative.fi/
Turmion Kätilöt - http://www.turmion-katilot.info/
Korpiklaani - http://www.korpiklaani.com/
Medicated - http://www.medicatedband.com/
Leverage - http://www.leverageband.com/
Frail - http://www.frailmusic.com/
Sinamore - http://www.sinamore.com/
Random Eyes - http://www.randomeyes.net/
Ari Koivunen & band - http://www.arikoivunen.fi/
T55 - http://www.t55rock.org/
 
Plekuthan käyvät tietysti myös moneen muuhunkin kuin vain soittamiseen. Vain mielikuvitus on rajana! 
 
Tässä siitä muutama esimerkki:
 
Genelec - http://www.genelec.fi
Ja Se Soi ry - http://www.jasesoi.org
Ääni & Vimma - http://nk.hel.fi/aanijavimma/
Tuska Open Air Metal Festival - http://www.tuska-festival.fi/
Gloria - http://nk.hel.fi/gloria/
Ravintola Manala - http://www.botta.fi/MANALA.3.0.html 
Muusikoiden.net - http://muusikoiden.net/
Kaleva - http://www.kaleva.fi/
Benjon Oy - http://www.benjon.com/
Äänimaailma 71 -http://www.aanimaailma71.com/
Tellsell Oy - http://www.tellsell.fi/
Äänisorvi - http://www.aanisorvi.fi/
Musiikkikoulu Tauko - http://www.tauko.com/
Serello Oy - http://www.serello.fi/
Mariarkki - http://mariarkki.fi/
Studio P. Suovaara - http://www.fotopete.net/
Helmet-verkkokirjasto - http://www.helmet.fi/
Pop & Jazz Konservatorio - http://www.popjazz.fi/
 
 
Jos oman plektran tekeminen kiinnostaa niin otathan yhteyttä!
 
--
plektra@plektra.com